Sepetim (0) Toplam: 0,00

KARGO TAKİP

 ------------------------------------------------------------

>>> https://www.araskargo.com.tr/tr/

---------------------------------------------------------------

Yukarıdaki linkten

(mail adresinize/size cep telefonunuza gönderilen

ARAS Kargo Takip Numarasını girip)

kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

 

KARGO ve TESLİMAT:

ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması Aras Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Sipariş tutarı "75,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ÜCRETSİZ olup kargo firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları

(Türkiye'nin her yerine sabit KARGO 7,00TL)siparişinize dahil edileceğinden TESLİMAT ESNASINDA KARGO ÖDEMESİ YAPMAYINIZ.

 

 

 Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

 

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

 

ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

 

Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 

Teslimat süresi = kitap temin süresi + kargo teslim süresidir.

Kapat